kajaki
forum
sklep

Imprezy integracyjne na wodzie

Czasem trzeba odpłynąć! Oderwać się od codziennych obowiązków i rutyny, by odzyskać motywację, entuzjazm i chęć do pracy. Doskonałym pomysłem są kajakowe imprezy integracyjne.

Imprezy integracyjne na wodzie

Więcej informacji o eventach na wodzie z agencją kajakową ZWINKA:

Imprezy integracyjne 

data publikacji: 2012-04-15

Coraz więcej firm dostrzega zalety płynące z organizacji plenerowych wyjazdów motywacyjnych.  Kajakowe imprezy integracyjne dla firm gwarantują nie tylko czysty relaks, ale i niezwykle efektywny, bo aktywny wypoczynek w magicznych okolicznościach przyrody. Pozwalają też pracownikom firm – członkom współpracujących na co dzień zespołów – lepiej się poznać, zbliżyć, a także sprawdzić w sytuacjach wymagających współpracy.

Tych, którzy choć raz zasiedli w kajaku i poczuli prąd rzeki i obejrzeli, z jej perspektywy, unikalne dzieła przyrody, nie trzeba drugi raz zachęcać do tego typu „odskoczni”.

W zależności od zapotrzebowania pracodawcy można zorganizować integracyjny spacer kajakowy, pozwalający na odzyskanie wewnętrznego spokoju, odreagowanie stresów i czysty wypoczynek (fizyczny i psychiczny) albo zafundować pracownikom nieco więcej adrenaliny.

foto

 

* * *

Integracyjne spacery kajakowe w ofercie agencji kajakowej ZWINKA organizowana jest na atrakcyjnym ujściowym odcinku Drwęcy. To spokojne, ale nie leniwe, 8 kilometrów pięknej rzeki - łącznie 34 zakręty i około 2 godzin spływu. Dla gości ZWINKI podwoje uchyli też zamknięty na co dzień skansen etnograficzny, prezentujący dawne barki mieszkalne, tratwy, wiślane pychówki i sporo wiedzy na temat życia ludzi rzeki. Imprezę można połączyć z grą terenową na wodzie z wykorzystaniem mapek okolicy i ukrytych "skrzynek".

Integracyjne spływy weekendowe w ofercie ZWINKI to spływ „CZTERY ZAMKI”. Trasa wiedzie śladem dawnych sporów granicznych między Polską a Zakonem Krzyżackim. Drwęcą z Golubia-Dobrzynia (gdzie na słynnym z turniejów rycerskich zamku w zakolu Drwęcy do dziś widuje się ducha Anny Wazówny) z lądowaniem w Złotorii (przy ruinach zamku Kazimierza Wielkiego w przepięknych widłach Drwęcy i Wisły) a potem Królową Polskich Rzek do Torunia (gdzie z poziomu rzeki podziwiać można ruiny jednej z pierwszych krzyżackich warowni na ziemiach Polski, wtopionej w tło słynnej panoramy toruńskiej starówki). Czwarty zamek wznosi się na lewym brzegu Wisły – to tak zwany Zamek Dybowski, zbudowany przez Polaków w celu kontroli nad ważnym szlakiem handlowym, a przy okazji - rywalizacji z potężnym Toruniem.

Integracyjne spływy zwałkowe to propozycja dla klientów żadnych mocniejszego „wycisku”. Grupa pracowników, podzielona zostaje na kilkuosobowe zespoły wyposażone w jednoosobowe górskie kajaki, kaski i superwytrzymałe wiosła, służące nie tylko do wiosłowania, ale i przepychania kajaki przez rzeczny „tor przeszkód”. Grupa musi ściśle współpracować by sprawnie pokonać terenowe trudności: zwalone drzewa, sztuczne jazy, metrowe slapy i bystrza o rwącym nurcie. Wszystko to w asyście doświadczonego przewodnika i ratowników.

Polecamy!

kategorie: rzeki kajaki

Polub zwinkę:
komentuj zostaw komentarz:
podpis: *
turing < przepisz tekst z obrazka po lewej
komentujkomentarze internautów:

fotka
~cerec
2013-08-13 21:30
* x   (+odpowiedz)
Impreza integracyjan jaką przezyłem byla super {cut_link}, ale ta propozycja też jest genialna!
 
zobacz też:
z tego tematu:
Zwałkoholizm - studium nałogu
kajakarstwo zwałkowe
Nizinna alternatywa dla kajakarstwa górskiego...
Prijon taifun - kajak legenda
Test najstarszego kajaka polietylenowego świata
Trzy dni gniewu Wisły
Humory Królowej poczuliśmy na własnej skórze...
Górski nurt na opłotkach Torunia
Wilcza Struga - dzika siostra toruńskiej Bachy. Relacja ze spływu.
Gardęga rulez!
Jardęga, Gardeja, Gardęga - trzy imiona królowej zwałkoholików!
Test kajaka point 65
Portal zwinka.pl testuje kajak point 65 - szwedzki "morszczak" dobry też na niziny
Ten wielki, wredny dąb
Rzeka Wda
Jest jedna słynna zwałka na Wdzie...
Tam, gdzie się woda piekli
Zimowy "festiwal kabin" na szalonej rzece Wel - reportaż
Solo - słona cena życia
Dokument o marzeniu i śmierci Andrew McAuley 'a
Bajkał w 42... doby
Aleksander Doba opłynął samotnie największy na świecie zbiornik słodkiej wody
Ze 186 stóp - na łeb, na szyję
Amerykański kajakarz Tyler Bradt pobił rekord wysokości w skoku z wodospadu - wideo
podobne artykuły:
KajMaK 2016
III Toruńska Kajakowa Masa Krytyczna
Sezon zainaugurowany!
Otwarcie Sezonu Turystycznego w Toruniu
 
© zwinka.pl 2020, portal podróżnika, podróże, wyprawy, przygody | o nas | kontakt | współpraca | zasady | partnerzy | polityka prywatności | regulamin | podążaj za zwinką na